Rower Rondo — polski sprzęt z unikalnym designem

Firma Rondo jest marką zajmującą się tematyką rowerową z kilkunastoletnim już w tej chwili stażem, ponieważ została założona w 2007 roku. Oferta budzi ciekawość zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. W tym artykule zostanie przybliżona kwestia tego, jakie typy rowerów produkuje Rondo i dlaczego marka szybko zdobyła szerokie zainteresowanie środowiska kolarskiego. 

Kto może być zainteresowany rowerami marki Rondo?

Oferta marki Rondo skupia się głównie wokół rowerów szosowych oraz gravelowych. Oznacza to, że docelowa grupa odbiorców nie jest ograniczana wyłącznie do fanów szusowania po gładszych powierzchniach i osiągania dużych prędkości, ale też osób preferujących, chociażby ścieżki leśne. 

Atutem, który od razu rzuca się w oczy, jest wysoka dbałość o estetykę roweru Rondo. Rzadko spotykany wśród sprzętów sportowych minimalistyczny design przyciąga uwagę. Esteci szczególnie mogą docenić stonowane kolory, brak pstrokatych wzorów oraz brak nachalnie umieszczonego logo. Ogólne wrażenia wizualne od pierwszych chwil intrygują i zachęcają do zapoznania się ze specyfiką poszczególnych modeli.

rower Rondo

Wysoka jakość i autorskie rozwiązania

Od początku istnienia firmy Rondo, jej rozpoznawalną cechą była niebywale wysoka jakość materiałów użytych przy produkcji. Konstrukcje powstają z uważnie wyselekcjonowanych tworzyw aluminiowych, karbonowych oraz stalowych. Charakterystycznym rozwiązaniem stosowanym przez Rondo, jest zupełnie unikatowy w zastosowaniu widelec TwinTipp. Dzięki niemu istnieje możliwość regulacji pozycji osi koła. Powoduje to, że kierowca może samodzielnie zdecydować, czy bardziej odpowiada mu bardziej sportowe, czy komfortowe ułożenie. 

W sytuacji rozglądania się za nowym rowerem warto szczegółowo sprawdzić ofertę marki Rondo i rozważyć zakup, któregoś z wyjątkowych modeli. Sprawdź na https://www.greenbike.pl/rondo-m-42.html.