Kellys i elektryczny świat

Kellys to słowacki producent rowerów i akcesoriów turystycznych. W swojej ofercie udostępnia szereg różnych kategorii jednośladów, od klasycznych mieszczuchów do zaawansowanych technologicznie maszyn typu enduro. Podążając za trendami rynkowymi, stawia również na rowery elektryczne, które odnoszą sukces sprzedażowy.

Elektryczny Kellys do codziennej jazdy 

Seria rowerów elektrycznych Kellys E-Cristy to sprzęt przeznaczony dla każdego miłośnika rowerowej miejskiej jazdy. Dotarcie do celu nie sprawia już problemów. Wspomagający pracę silnik elektryczny dodaje mocy amatorowi jednośladów. Nie potrzeba już wysilać się podczas podróży, a o dokuczliwym pocie z czoła można zapomnieć.

Motor i akumulator umieszczone są w ramie, co wpływa na stabilność i wyważenie całej konstrukcji. Lawirowanie pomiędzy samochodami i przechodniami jest bardzo łatwe. Zasięg wystarcza aż do 120 kilometrów. Jest to świetny wynik jak na rower do miasta. Kellys oferuje tę serię w doskonałym stosunku ceny do jakości.

Elektryczny potwór od Kellys

Kellys

Dystrybutor słowackich e-rowerów proponuje swoim klientom niezapomniane doznania. Wprowadził na salony niezwykłą odmianę rowerów Theos F-series. To innowacyjne urządzenia, które swoimi osiągami mogą zawstydzić konkurencję. Rama powstała ze specjalnego połączenia dwóch materiałów. Stal i węgiel złączone za pomocą zrobotyzowanej produkcji, tworzą niespotykaną odporność na wstrząsy i pękanie. Są to pojazdy Enduro wykorzystujące technikę kół mullet.

Przednie koło jest mniejsze od tylnego. Doskonale się to sprawdza w najtrudniejszym terenie. Rowery potrafią znakomicie pokonywać wszelkie przeszkody, ponieważ są bardzo zwrotne i zwinne. Z kolei strome zjazdy można przejeżdżać w szybkim tempie dzięki budowie typu klin. Geometria ramy jest niska i zmniejszająca się ku tyłowi. Przekrok jest mały i pozwala na stosowanie regulowanych sztyc z długim skokiem.