Sklep rowerowy online – jakie akcesoria warto zamówić?

Jazda na jednośladzie wymaga zakupu wielu niezbędnych elementów. Część akcesoriów może wydawać się zbędna, jednak może okazać się tak, że znacznie ułatwi i uprzyjemni jazdę. Sklep rowerowy online oferuje szereg najróżniejszych akcesoriów rowerowych najpopularniejszych marek. Warto dodać, że ich cena jest zazwyczaj dużo niższa, niż w punktach stacjonarnych.

Licznik rowerowy

Mogłoby się wydawać, że licznik rowerowy to gadżet głównie dla profesjonalistów. Nic bardziej mylnego. Osoby, które amatorsko jeżdżą na rowerze z pewnością wykorzystają podstawowe funkcje licznika. Najprostsze modele pozwalają zmierzyć m.in. czas jazdy, przejechany dystans, czy też prędkość chwilową. Za pomocą bardziej zaawansowanych technologicznie liczników można zmierzyć ilość spalonych kalorii, średnią prędkość jazdy, temperaturę otoczenia, tętno użytkownika, a także wiele więcej. Dobry sklep rowerowy powinien oferować takie marki, jak np. Bell, Uvex, czy też Limar.

Dzwonek rowerowy

Dzwonek jest obowiązkowym elementem wyposażenie każdego roweru. Należy jednak pamiętać, że lubi ulegać on uszkodzeniu lub jest po prostu niewystarczający. Designerskie dzwonki rowerowe są nie tylko praktyczne, ale również wyglądają świetnie. Jest to znakomita forma ozdoby, która sprawdzi się w szczególności w typowo miejskich modelach. Dostępne są nawet oryginalne trąbki oraz klaksony, które sprawdzają się w szczególności w bardzo tłocznych i głośnych miejscach.